this is the "end" BMW M50 2.5


Рекомендуемые сообщения

 проявив слабкість, мотивації не вистачає, грошей не вистачає, руки опускаються, їздити хочу- а нема, до закінчення як до неба рачки...... :download:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 проявив слабкість, мотивації не вистачає, грошей не вистачає, руки опускаються, їздити хочу- а нема, до закінчення як до неба рачки...... :download:

блин ты че((( какая слабость??? блин был бы ты поближе, ей богу катался б тебе помагать()))) только вперед не шагу назад))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

VTLK    1

 проявив слабкість, мотивації не вистачає, грошей не вистачає, руки опускаються, їздити хочу- а нема, до закінчення як до неба рачки...... :download:

Привіт, слідкую за бортовиком з самого початку, все наладиться і складеш машину, вже багато зроблено, назад дороги немає. Удачі і успіху!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 проявив слабкість, мотивації не вистачає, грошей не вистачає, руки опускаються, їздити хочу- а нема, до закінчення як до неба рачки...... :download:

блин ты че((( какая слабость??? блин был бы ты поближе, ей богу катался б тебе помагать()))) только вперед не шагу назад))))))

 

дякую за підтримку,треба зібратися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт, сьогодня  мандруючи просторами ютуба, надибав відео де міняють полотно криші(без стійок). Подумав , і  приміряв на себе(ну на машину), 1- у мої машини стійки на місці, 2-полотно дійсно можна відсверлити, і замінити. по часу думаю не менше ,ніж шпаклювати своє полотно і т.д.  Єдине що насторожує ,що в нових машин на криші, є два молдинга, під якими і ховаються точки зварювання полотна і всеєї конструкції, а от в е34- ці точки під молдингами над дверима. Уточнив сьогодні кришу віддають за 500 грн, от і подумаю над такою процедурою....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обдивившись сьогодні свою кришу, конструкція для ампутації полотна- зовсім не вдАлА. Все таки в нових машинах цей момент прорахували, там все просто під молдингами відсверлив точки  на криші- і все, а на е34 полотно криші спускається аж на канти над дверима,+  заходить на передні та задні стійки, не зовсім зрозуміло де наприклад де стик полотна на задній стійці.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так, не для преси, колись було моє авто......, тепер зроблене, виставляється .... 2016 рік,

post-5681-0-60474400-1474442919_thumb.jpg

post-5681-0-98902200-1474442928_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дорихтовую кришу, так як замінити полотно не сама вдала затія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дорихтовую кришу, так як замінити полотно не сама вдала затія

правильно, если будет где то играть метал то лучше зделать утяжку типа спотером. ждемс фотооо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

всем привет , народ прошу ПОМОЩИ, кто из Киева, и бывает в раене Героев Сталинграда 129(ну и названице). Нужно найти человека, на нем машина Plymouth , на машине АРЕСТ с 2010 года.. нужно порешать, если кому не сложно, не в напряг помочь, отпишитесь пож. зарание спасибо.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

всем привет , народ прошу ПОМОЩИ, кто из Киева, и бывает в раене Героев Сталинграда 129(ну и названице). Нужно найти человека, на нем машина Plymouth , на машине АРЕСТ с 2010 года.. нужно порешать, если кому не сложно, не в напряг помочь, отпишитесь пож. зарание спасибо.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

так а что конкретно нужно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

уже все решили, всем спасибо !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

Новатор, где пропал? че затих то? какие продвижения у тебя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 месяца спустя...

Всім привіт, нарешті дорихтував полотно криші,довелось потрудитись. Зверху стягнув алюмінькою шпакльою,а там далі вже подивимось....

на даний момент машина виглядає так. завтра планую ампутацію кромку лівого крила... 

0-02-05-446a908a3ed7866028f3f837421c5da5dc3a3f1f7f5d3e6a399a20f79a6f63eb_full.jpg

0-02-05-8457f532bfa3d572d183987c9fa717e74442bd9c4de27e5d0829ea1c1a7df3af_full.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну по іншому

11 часов назад, Ingenieur сказал:

:cool:

довго ти її збираєш, не набридло? 

ну,по іншому поки що не виходить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ампутація  проблемної частини, нижній кант заднього лівого крила. Конструкція проблемна, виварювання коробочки, на кант якої складає болото,і яка погано провітрюється,як наслідок згниває на фіг. витрати: кусок метала,вирізаний з побитого капота +6 годин творчої роботи.

0-02-05-2de66c7a146239288ed44a0c59241c9fa306609d1207d301350e96e31fb9f660_full.jpg

0-02-05-7aaa5b3c878a3d2393df29dc566c2e134540b090b706047abf6f3596e3524135_full.jpg

0-02-05-df3919e92555af5c13f198f94474249ee4d5690b4e1334954829fddd97f0ad30_full.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...

Питання по порогам, задня права частина порога- труха,вирізано, буду відновлювати. питання в тому, наскільки якісно потрібно відновлювати лицьову частину порога, може потім можливо це все накрити накладними порогами Шніцер,чи щось на кшталт цього. може у кого фото є , буду вдячний. губу до бампера передньго по любому буду брати ,скоріш за все шніцер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

Працюємо далі, ампутація частини порога, правий з заду, вирізано, підварено, по часу пішов цілий день. Радує тільки те, що не доводиться міняти весь поріг, в цілому живий , за виключенням тих самих місць..., точки ще повністю не підчищені,але зразу накриваємо єпоксітним грунтом, ну коротше  все як ви любите )..

IMG_1549.JPG

IMG_1548.JPG

IMG_1547.JPG

IMG_1546.JPG

IMG_1533.JPG

IMG_1532.JPG

IMG_1531.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьгодні заварена передня права частина підлоги,заплатка точна копія вирізаної , поставлена внахлест з середини, варена знизу,далі обезжирка,долі епоксітний грунт, далі шовний герметик APP. Підсохне покладем гравітекс в 3 шара.Зачищений нижній кант задньої дверки+епоксі грунт.зачистка тільки болгарка+диск, як показала практика єдиний робочий спосіб.

IMG_1562.JPG

IMG_1561.JPG

IMG_1560.JPG

IMG_1558.JPG

IMG_1559.JPG

IMG_1555.JPG

IMG_1552.JPG

IMG_1551.JPG

IMG_1550.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі варив рідним металом, вирізаним з ріднесенького битого капота

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Реанімація передньої частини під крилом(район порога),все вирізано ,зачищено , заплатки варились сплошняком, заміна нижньої частини крила, по ходу канта не МАЄ.далі грунт+ герметик. Дуже згодився високообертовий гравер, реально кружок як 25 коп, можливо зачистити всякі дуже не доступні місця.

IMG_1567.JPG

IMG_1566.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

karson    0

здоров дав вно дивлюсь за твоей машиной и темой робиш добре для себе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу