Рекомендуемые сообщения

Nimiy    1

Всім привіт. В мене чергова болячка з мотором яку я ніяк не вирішу. А  вчора перед гаражем заглушив машину і більше вона не завелась.

Сьогодні цілий день пробував реанімувати -не вийшло.

Стартер крутить.

Перевіряв бензонасос -качає. Тиск в рампі теж є

Викручував свічки -нормальні, зразу пробував чи є іскра -також прострілює. Потім почав перевіряти датчики розпридвалу -1390 Ом, колінвалу -540 Ом.

Заміряв між 2-3 ножку розємів самих датчиків, так -як між 1-2 і 1-3 ножками опору взагалі ніякого не було. 

Покищо незнаю чи проблема в датчику бо який опір він має давати я покищо не знайшов. Може хтось має інформацію по Характеристиках датчиків колінвалу і розпредвалу, бо іншої причини чому мотор не заводиться я не бачу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191
Покищо незнаю чи проблема в датчику бо який опір він має давати я покищо не знайшов. Може хтось має інформацію по Характеристиках датчиків колінвалу і розпредвалу

если насос качает и искра есть значит датчик живой.

похоже банально залило мотор.

есть такое как будто мотор вот вот заведется но все же не заводится?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

Так він щось пробує схватити но чогось йому не вистачає.

Витянути свічки просушити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

Дякую! будем тоді сушити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

словом викрутив я свічки сохли два дні. Сьогодні вирішив пробувати заводити. Прийшов повкручавав -заводити і нічого.... повний ноль стартер крутить а вона навіть зхватувати не хоче... 

Виріши мотором не крутити і так безтолку.... 

Раніше писав про проблему стуку в мотрі ніби як компенсатори, от сьогодні вирішив зняти кришку і що я побачив: якимось дивом усі компенсатори з сторони впуску просто зжаті і лежать на самому низу 0_о .... З чим це може бути повязано??? Може забився якийсь масло канал???  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу