датчик наружної температури


Рекомендуемые сообщения

Predator    0

Вітаю. Вирішив поставити датчик наружної температури в передній бампер але не можу знайти фішку для нього. Судячи поп ставленню до машини попереднім власником не здивуюсь якшщо він її відрізав. Підкажіть будьласка звідки виходять провода на цей датчик або звідки їх можна самому вивести. Дякую. е34 89 рік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Predator    0
В 02.08.2017 в 06:09, Petrenko сказал:

Тема уже обсуждалась, глянь в соседних темах...

шукав. там є похожі теми але в основному про бк. а про саму проводку датчика нічого немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

я бы начал искать в раене жгута что на брызговике идет. сине/красно/желтый провод

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...
Predator    0
В 06.08.2017 в 16:37, knaight сказал:

я бы начал искать в раене жгута что на брызговике идет. сине/красно/желтый провод

найшов я той провід. там було два відрізаних провода, синьо-червоно-жовтий і коричневий. підключив до них і після того бк почав вимахуватись. коли заводжу машину показує температуру а через секунду звук гонгу і знов -30. або постійно показує +6.5, або на дисплеї бк світяться всі можливі символи і цифри. Може в мене бк поломаний?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Predator    0
В 20.08.2017 в 17:52, knaight сказал:

или бк поломан или с его питанием проблеммы

як можна провірити живлення бк? і ще я хочу поставити повний бк. що для цього потрібно? до мого бк йде жмут проводів товщиною як палець. я читав в попередніх статтях що разом з повним бк ставлять приборну панель і підрульовий переключатель. чи буде працювати бк без цього всього? дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу