Самостійна розшифровка VIN коду BMW


Kretovich

Рекомендуемые сообщения

Kretovich    7

Привіт !!! Є можливість самостійної розшифровки моделі та комплектації BMW. Для цього заходимо на офіційний сайт BMW BMW automobiles : BMW AG website , вибираємо закладку BMW Owners(зверху правіше), дальше в правому нижньому кутку, вікна що висвічується, нажимаємо Electronic parts catalogue. На цій закладці звертаємо увагу на User name: eu111111 Password: bmwetk1, які потрібно буде вводити на слідуючій сторінці. Після цього натискаємо Visit the electronic parts catalogue Find original spare parts and accessories for your BMW. Відкривається нова закладка ASAP Aftersales Assistans Portal де і вводимо eu і Password. Відкривається " Идентификация ТС ", де вносимо останні 7 цифер VIN номера. Відкривається "Поиск детали (детали автомобиля)" , над ним(зверху) закладка "Оборудование", натискаємо. Відкривається нове вікно де пише "Данные по транспортному средству" і "Дополн. оборудование"(відкриваються нажаттям на "+"). Там Ви і побачите якою народилася Ваша Беха, Бумер, Бумерок і т.д.. Успіхів !!!

P.S. Особисто в мене часто виникають проблеми з відкриттям цих сторінок, часто після натискання на Visit the electronic parts catalogue Find original spare parts and accessories for your BMW мені відкриває Asap Portal, але після декількох спроб заходжу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

можно еще сдесь http://www.bmwcats.com/

Так значно швидше :) .

Заправочні об"єми показує не точні, в мене коробка 1,2 л , ркедуктор 1,7 л, показує коробка 1 л, редуктор 2 л. Заокруглює до фосовки чи що...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу