Не працює приборка


Kretovich

Рекомендуемые сообщения

Kretovich    7

Всім привіт !!! Настала і моя черга мати гімор з приборкою. А саме, перестали працювати : датчик палива+спідометр+тахометр+датчик температури+кілометраж. Таке як підсвітка, показники поворотів+передпускові лампочки - працюють. Авто 525 TDS 1993р, LOW приборка. Прошу Ваших консультацій...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

я на своїй побідгибав контакти на платі, поки що допомогло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Якщо можна конкретніше, в якій платі і де її шукати. До речі на протязі тижня в мене вже було дві спроби вирубатися приборці, але запрацьовувала. Сьогодні я так зрозумів що вже не хоче...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

всі стрілочні прилади мають контакти довжиною біля 1 см для того щоб втикнути їх в пази плати.

якщо розібрати приборку, то вона розкривається як книжка - прилади окремо, плата з лампочками окремо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

На разі дякую !!! Завтра, після роботи, буду вскривати приборку. Про її після операційний стан відпишу :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

в мене та сама біда - інколи не працювали спідометр і витратомір палива, я розібрав приборку, спиртом все попротирав, подогинав контакти і все запрацювало. але всетаки інколи ця проблема з'являється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Зранку заводжу машину, прибори працюють. Всерівно вечером розберу, порухаю і почищу контакти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...

всем привет!у меня та же проблема-падает спидометр и расход,на протяжении километра может заработать,а может сутки ,,спать,,...уже второй день по-нулям!подскажите пожалуйста!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

тут два варианта ли бо контакты на приборке ли бо проводка в раене заднего моста приказывает долго жить.

я бы начал смотреть с проводки. там больное место возле разъёма на редукторе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...
Kretovich    7

В мене сьогодні знов "День приборки". Їду, на раз фігась !!! Всі стрілки падають, починає світитися лампочка ABS+лампочка ремня+тормозна лампа. На спидометрі замість пробігу висвітлило "РРРРРР". Пару разів стрілка спидометра видала спроби підскочити, але не змогла. Що характерно, коли заглушив машину, витягнув ключі з замка, "РРРРРР" на спидометрі продовжувало світитися, аж поки не зняв приборку і від"єднав провода. Зараз буду пробувати чистити контакти, може щось допоможе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

"РРРРРР" на приборке это аналогично такой же надписи на БК означающей что прошивка кодера слитела или не читается

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

"РРРРРР" на приборке это аналогично такой же надписи на БК означающей что прошивка кодера слитела или не читается

І як цю проблему вирішити ?

Коли знімав прибоорку, то витягнув роз"єм і вставив, знову з"явився пробіг, але продовжували горіти лампочки ремня+ тормозів і стрілка рівня палива знов поплила на ліво...

До речі в мою приборку приєднується тільки два роз"єми і вона не схожа на ці: http://e34club.com.u...noi-paneli-e34/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

І як її ремонтувати ?

Коли знімав прибоорку, то витягнув роз"єм і вставив, знову з"явився пробіг, але продовжували горіти лампочки ремня+ тормозів і стрілка рівня палива знов поплила на ліво...

До речі приборка в мене не схожа на ті що описувалися в цій статті http://e34club.com.u...noi-paneli-e34/

а яка ж тоді? наскільки я розумію то кодер можна перепрошити, але думаю дешевше буде купити іншу приборку вже з іншим кодером.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Я не можу зорієнтуватися як прикріпити фото...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

Я не можу зорієнтуватися як прикріпити фото...

внизу під повідомленням кнобка Вибрати файл по англ та внизу завантажити. потім попередній вигляд і якщо все ок то відправити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Дякую Коля !!! Мені потрібно було натиснути "Розширена форма" щоб дало можливість прикріпити файли.

post-132-0-53906000-1382042938_thumb.jpg

post-132-0-87311800-1382042956_thumb.jpg

post-132-0-74075100-1382042971_thumb.jpg

post-132-0-89223300-1382042979_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

Дякую Коля !!! Мені потрібно було натиснути "Розширена форма" щоб дало можливість прикріпити файли.

така сама як у мене Low приборка тільки для дизеля. Нічого незвичного :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Я підігнув контакти, як Ти радив раніше, завтра подивлюся, може допоможе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ingenieur    79

Я підігнув контакти, як Ти радив раніше, завтра подивлюся, може допоможе...

я б ще клему з акамулятора зкинув би. думаю не завадить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

На разі приборка відновила своє існування, цікаво чи надовго :) ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 недель спустя...
Kretovich    7

Привіт !!! Вчора був черговий, 2-х секундний глюк приборки. Засвітилися деякі лампочки, стрілки зарухалися і все вернулося на свої місця окрім показника температури. Тепер на холодний мотор стрілка знаходиться зправа, в червоній зоні, і в процесі прогріву мотора зміщується на середину. Виходить якась зворотня дія.

Що може бути, знов приборка, чи може такі признаки мати якийсь датчик ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

а если с датчика снять разъём стрелка так и лежит на красной ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

а если с датчика снять разъём стрелка так и лежит на красной ?

Про який датчик йде мова ? Стрілка не лежить мертво, вона в процесі прогріву поступово переміщається(з права в ліво) на середину і на гарячому моторі займає своє робоче розташування(посередині)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

я говорил о датчике температуры. да и на нем не мешало бы сопротивление померять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Kretovich    7

Це мабуть один з датчиків під впускним колектором ? Як їх розрізнити, який дає показник на приборку, а який на мозги ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу