Нове ГБО STAG !!! Новинка STAG Q-MAX PLUS!!!


Alexey_AID

Рекомендуемые сообщения

E34TOUR95    119
так питання треба було правильно ставити.

А что я неправилного спросил??? К какому мотору какой вариант??? Втупую переписать текст много ума не нужно. Если уж продаешь что-то, то постарайся  максимально изучить этот  товар, и к каким моторам оно подходит. Еще вопрос - чем отличаются форсунки VALTEK type 34 от VALTEK type 30 ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

 

так питання треба було правильно ставити.

А что я неправилного спросил??? К какому мотору какой вариант??? Втупую переписать текст много ума не нужно. Если уж продаешь что-то, то постарайся  максимально изучить этот  товар, и к каким моторам оно подходит. Еще вопрос - чем отличаются форсунки VALTEK type 34 от VALTEK type 30 ? 

 

Впусту я нічого не переписую. Якби ти спитав для яких систем управління двигуном підходить варіатор, я б відповів. Коли тебе питають "який в тебе двигун?", ти кажеш сіменс або бош, чи говориш про об'єм та циліндри.

Всі ці питання, що мені задаєш, тебе цікавлять, бо хочеш собі підібрати гбо, чи так нема чим занятись? Якщо не збираєшся купувати, то гугл тобі в поміч по всіх питаннях, заразом можливо мануальчик напишеш...

І доречі, якщо ти адмін, це не дає тобі права принижувати будь-чию гідність ("Втупую переписать текст много ума не нужно.").

 

І до речі, якщо щось запитуєш, то до кінця пропрацюй питання:

двигуни М50В20 до 9/92 - система BOSCH;

двигуни М50В20 з системою SIEMENS MS40 випускались з  9/92.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

BOKSTER    0
чем отличаются форсунки VALTEK type 34 от VALTEK type 30

Тут по твоєму запитанню відповідь http://avtogas.org.ua/news/75/

Всім власникам М50 рекомендую брати форсунки Hana (одинарні, не рейкові). Вони хоч і дорощі, але своїх грошей коштують.

Такі форсунки дуже добре можна розмістити знизу колектора. Відстань до врізки, яку можна розмістити майже під сам клапан, практично нульова. Відповідно двигун буде краще відзиватись на різкі зміни режимів роботи. Ці форси не обслуговуються, тому лазити до них не потрібно. Всі шланги і поводка будуть підколектором. Зовнішній вигляд мотору не зміниться.

На всі М50В20 ставте ЧОРНІ, а на М50В25 ЧЕРВОНІ Hana (не залежно від наявності ваноса).

Також всім порада! Перед тим як ставити газ, запитайте установщика, чи буде він вам настроювати установку "онлайн". Тобто катаючись з мами в машині по трасі. Якщо ні, то сміло посилайте його нахер. Або вимагайте знижку на вартість встановлення, бо  робота не виконана на 100%. І ніякі автоадаптації тут не поможуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Доброго дня! Ціна комплекту ГБО на м50б20???? В ПП!

відповів в лс

 

чем отличаются форсунки VALTEK type 34 от VALTEK type 30

Тут по твоєму запитанню відповідь http://avtogas.org.ua/news/75/

Всім власникам М50 рекомендую брати форсунки Hana (одинарні, не рейкові). Вони хоч і дорощі, але своїх грошей коштують.

Такі форсунки дуже добре можна розмістити знизу колектора. Відстань до врізки, яку можна розмістити майже під сам клапан, практично нульова. Відповідно двигун буде краще відзиватись на різкі зміни режимів роботи. Ці форси не обслуговуються, тому лазити до них не потрібно. Всі шланги і поводка будуть підколектором. Зовнішній вигляд мотору не зміниться.

На всі М50В20 ставте ЧОРНІ, а на М50В25 ЧЕРВОНІ Hana (не залежно від наявності ваноса).

Також всім порада! Перед тим як ставити газ, запитайте установщика, чи буде він вам настроювати установку "онлайн". Тобто катаючись з мами в машині по трасі. Якщо ні, то сміло посилайте його нахер. Або вимагайте знижку на вартість встановлення, бо  робота не виконана на 100%. І ніякі автоадаптації тут не поможуть.

 

При тиску в магістралі 0,8/1,0/1,2 bar, форсунки Hana дають наступну потужність:

Hana чорні 20/25/30 к.с./на циліндр - тому підходять для 6 циліндрового двигуна потужністю120-180к.с.

Hana червоні 26/32/39 л.с./на циліндр - тому підходять для 6 циліндрового двигуна потужністю156-234к.с.

Hana зелені 33/42/50 л.с./на циліндр - тому підходять для 6 циліндрового двигуна потужністю198-300к.с.

Hana сині 40/50/60 л.с./на циліндр - тому підходять для 6 циліндрового двигуна потужністю 240-360к.с.

На М50б25 поставив зелені Hana.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Метис    2

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

egor-22    0
Интересует на м 50 в25. Ванос. Весь комплект  
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

 

Интересует на м 50 в25. Ванос. Весь комплект  

 

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Daltonik    1

И мне хотелось бе узнать цену на весь комплект на м50 б25 безванос. Спс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

И мне хотелось бе узнать цену на весь комплект на м50 б25 безванос. Спс

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

kraevoy    2

поинтересуюсь и я, что там под м50б20 ваносный почем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Thenya2006    0

И мне в личку цену комплекта хорошего..на м50б20 без ваноса...

И мне в личку цену комплекта хорошего..на м50б20 без ваноса...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

И мне в личку цену комплекта хорошего..на м50б20 без ваноса...И мне в личку цену комплекта хорошего..на м50б20 без ваноса...

відповів в лс

Сьогодні комплект КМЕ поїхав до чергового покупця, правда на 4-циліндрове авто, ціна питання 5400грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Romik520    0

Доброго дня, підскажіть будь-ласка томасето АТ09 підійде на двигун М50Б20 без вануса 150 к.с, на скільки він розрахований? Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Smol    0

День добрый. Какая цена на м50 2 литра. интересует цена полного комплекта ?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Доброго дня, підскажіть будь-ласка томасето АТ09 підійде на двигун М50Б20 без вануса 150 к.с, на скільки він розрахований? Дякую!

Tomasetto AT09 Artic мощность до 240 л.с цена 1068 грн

День добрый. Какая цена на м50 2 литра. интересует цена полного комплекта ?!

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

мне тоже ответь) м50б20 ванос

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

vovkaE34    0

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...відповів в лс

А мне цену, на такой же. Можно? Спс

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...

Привет, а не подскажеш как у м20 с датчиком колена, какой комплект гбо выбрать???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

 

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...відповів в лс

А мне цену, на такой же. Можно? Спс

Привет!!!!Надо ГБО на м20в20 какие приемлемые по цене и качеству есть?????Ответ в личку плиз.... Машина 89-го года 6 цилиндров...

Привет, а не подскажеш как у м20 с датчиком колена, какой комплект гбо выбрать???

 

Привіт! Що ти маєш на увазі стосовно датчика колінвала? ГБО вибирається не по датчику колінвала, по датчику вибирається варіатор.

Комплект ГБО для твого двигуна MINIKIT AC S61330 (STAG 300-6 ISA2 VE/AC150E/V+F) do 150KM - 1120zl*6,4грн=7168грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

 И мне в личку цену комплекта на м50б20 с ваноса...

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу