Vasiliy

Пользователи
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Vasiliy

 • День рождения 17.02.1983

Информация

 • Имя
  Василий
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев
 • Модель авто, тип двигателя, пробег:
  BMW 520, M50B20

Посетители профиля

778 просмотров профиля

Достижения Vasiliy

Прохожий

Прохожий (2/12)

0

Репутация

 1. Vasiliy

  Пороги

  Всім привіт. Проблема в тому,що підгнили пороги, арки, заднє крило і днище. Підскажіть будь-ласка, до кого можна звернутись в Києві на рахунок заміни порогів, арок і т.д..? ?
 2. Да, если б знать какая эта зима будет и к чему готовится! Спасибо всем за советы, но тема не закрыта! Я думаю что всем будет интересно почитать и самому написать!
 3. А если на заднюю ось поставить шип а передок обычная зима? И кто ставил GOODYEAR UltraGrip Ice Arctic?
 4. Всем привет. Хочу купить новую зимнюю резину 205/65/15, но никак не могу определится с выбором производителя. Прошу поделится отзывами и помочь в выборе резины. Собираюсь ездить как по городу так и по проселочным дорогам!
 5. Всім привіт. Планую вперше приїхати до Вас на зустріч)))
 6. Зарядив акум і знову спробував заводити. Як ви думаєте, вона з четвертої спроби безперервного маслання стартером ледве завелась. Що з нею було, сам не знаю, але дуже радий, що працює. Одні казали, що це можливо лямбда зонд! Всім дуже вдячний за увагу і за поради!
 7. компресію не міряв, мозги сухі і чисті! а як може пропасти компресія за пару секунд?
 8. Ні, просто після вихідних я вирішив в понеділок їхати, вона завелась як завжди і через пару секунд захлохла. При наступній спробі завести, стартер крутив в холосту. Сьогодні перевірив всі контакти і фішки на датчики, іскра є,бенз заливає. Протягом довгого часу запуску стартером, вона ніби запускається і зразу глохне! Сьогодні так пробував, що аж був хлопок в воздухан!
 9. та є один електрик, але в нього немає доступу на прогу. і взагалі чи реально зробити діагностику якоюсь нормальною прогою?
 10. Перевірив іскру, вона присутня на всіх свічках, подача бензи присутня, вона навіть намагалась завестись, але глохне і знову стартер в холосту! Вже посадив повністю акумулятор і поставив його на зарядку. В чому може бути причина , що вона намагається завестись і одразу глохне!!!
 11. Дякую за підказку, де він знаходиться я знаю, але мене дивує чому стартер крутить наче в холосту? а компрессию мерял ктото? померяйте мож цепочка проскочила. можливо, але вона завелась і через пару секунд захлохла і стартер з часом почав крутити в холосту, а не зразу! насос фігачить так, що бенз з вихлопу штинькає!
 12. Нового і б/у датчика немає, а якщо є то за ним десь 65км. потрібно їхати! Мені потрібно точно знати де і чим шукати причину, а потім вирішувати з запчастинами! Завтра перевірю чи не відкрутився часом дат.колінвалу!