egor&k

Пользователи
 • Публикаций

  12
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о egor&k

 • Звание
  Прохожий

Информация

 • Имя
  Игорь
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Жашков

Посетители профиля

94 просмотра профиля
 1. тобіш його можна реанімірувать??? завтра відправлю, скинете куди і на кого в л.с?
 2. дпкв новий поставив, також по началу подумав на нього. приїхали, зробили компютерну діагностику, приборку побачили, мозги не побачили. Пора шукати мозги? :) із-за чіп тюнінга вони могли померти? купив чіп за 1500 і от думаю чи нада його в нові мозги вставляти.
 3. немає, незнаю чи так має бути но 23 запобіжник прозванюється із масою, випадково замітив. я так поняв потрібно ше перевірити цей провод? куди він має іти?
 4. так, маса на цих контактах прозванюється, також масса прозванюється на 39,52,55 контактах, на катушкі плюс появляється на двох проводах після включення запалювання + на 13,18,36 пінах + після включення запалювання 1,6,15,27,29,32 пінах
 5. і масса прикручена нормально, провода передивився кругом цілі,обривів невидно... містіка якась,може ше шось десь є ,куди дивитись, підкажіть будь-ласка... чи може все ж мозгам прийшла пора? про електроклапан, я так уже поняв він називається клапан адсорбера. мультиметром перевіряю напругу на ньому показує нуль. кидаю мінус на корпус черв.білий на клапані показує 12в. те саме на КХХ.на приборкі після скидання клеми раз через раз пише check control. ошибку стертих колодок, і читати інструкцію. до цього в мене ніразу не пропадала ні одна планка на інспкції. найшов схему мозгів, провода від КХХ ,клапана адсорбера до мозгів прозванюються. починати шукати мозги?
 6. реле працює, плюс на датчики приходить. підкажіть де шукати массу на мозги? мінуса із датчиків попрозванював вони підходять до мозгів.
 7. отродясь на е34 небыло электронного клапана в рампе берем банально пробник(лампу с двумя проводами) и смотрим есть ли у нас питание на 23м предохранителе в момент когда крутит стартер если питания нет то 2 варианта 1. мотор не видит вращения коленвала(неисправность дпкв) 2. нет питания на мозг (при этом при включении зажигания КХХ не будет вибрировать) и в отсеке дме не будет срабатывать 5типиновая белая релюшка напруги немає. Клапан не вібрірує під час включення запалювання. новий симптон, почали клацати клапана печки:) звідки запитуються мозги? Підкажіть будьласка де шукати?
 8. egor&k

  check control м30б35

  Доброго часу доби!.. допоможіть будь-ласка порадою. одного чудового дня перестала заводитись 535 з мотором м30, при чому не очікуванно. після другого дня копання вияснив наступне. не має мінуса на датчику давленія в топлевній рампі(надіюсь він так називається,стоїть під впускним колекторорм), а також ДХХ, це те що перевірив. що було перед цим: іноді на малій швидкості підпригувала стрілка спідометра, постійно світилась лампочка check enginie. зараз при включенні запалювання вона засвічується на 1 сек і гасне. перед новим роком поставив чіп на мозги із збільшенням лошадок до 245, незнаю чи має це значення. міняв чіпа на ріднього назад, результату ніякого. відклячав поочеріді всі датчики, результату ніякого. міняв ДПКВ на новий, результату ніякого. минулого літа поміяв їх 3 шт, сказали шо вони летять із-за перевищеної напруги гегератора, поміняв генератора,напруга в мережі при запеденіїй зараз 13,8-14.1 старий ДПКВ на опорі показує 0,5ом, новий 0,8. грішу шо мозгам прийшла пора, може із за чіпа, може із-за часу. до компютерної діагностики мені мінімум 80 км в одну сторону, сам не доберусь. може в когось була похожа проблема, підкажіть до чого дивитись, буду дуже вдячний!:)
 9. умер наконечник...перетрухла дорожка на плате... смотреть нужно с етим понял, посмотрю. у Вас нес случайно електросхеми проводки м30б35?
 10. прошу прощения, не правильно сформулировал вопрос, нужна електросхема проводки, так как много висящих проводов и много чего не работающего...по приборке если можно подскажите:1. почему тогда не работают кнопки приборки?и еще не светится лампа правого поворота и аварийки. лампочки целые проверял.
 11. Доброго времени суток!.. подскажите пожалуйста, под ногами водителя нашел какие тот разьемы, может знает кто куда они и для чего.не работают кнопки сброса суточника на панели приборов. на самих кнопках должна быть металическое кольцо или нет?и еще просьба, нужна розпиновка проводов на е34 м30б35 88-89г. выпуска механика.