Нове ГБО STAG !!! Новинка STAG Q-MAX PLUS!!!


Alexey_AID

Рекомендуемые сообщения

У меня м20в25i 2,5  170л/с

 

У меня bmw е34 двигатель м20в25 Какое гбо класное для этого мотора?Желательно на фарсунках 

скільки кінських сил? якщо більше 150к.с., тоді вибирай з поста вище, якщо до 150к.с. тоді вибирай з моєї теми, найкращі форсунки ханна, вони стоять в MINIKIT AC S61615

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Тоді рекомендую MINIKIT AC S61716, з форсунками ханна червоними (26-39 к.с. на циліндр) і редуктором на 250к.с.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді рекомендую MINIKIT AC S61716, з форсунками ханна червоними (26-39 к.с. на циліндр) і редуктором на 250к.с.

Сколько стоит такая установка ? Кто производитель?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

 

Тоді рекомендую MINIKIT AC S61716, з форсунками ханна червоними (26-39 к.с. на циліндр) і редуктором на 250к.с.

Сколько стоит такая установка ? Кто производитель?

 

Виробник Польський завод AC WCS, коштуэ 1615злотих (курс злотого на сьогодны 7 грн), форсунки ханна виробництва кореї, форсунки велтек італія, форсунки ACW польща.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Тоді рекомендую MINIKIT AC S61716, з форсунками ханна червоними (26-39 к.с. на циліндр) і редуктором на 250к.с.

Сколько стоит такая установка ? Кто производитель?

 

Виробник Польський завод AC WCS, коштуэ 1615злотих (курс злотого на сьогодны 7 грн), форсунки ханна виробництва кореї, форсунки велтек італія, форсунки ACW польща.

 

Это примерно 11,300грн-11,500грн 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Так, можливо зможеш купити в свому місті злоті дешевше. Це без балону, балон під запаску коштує 290злотих

З такими цінами на бензин, як зараз, установка окупиться десь за пів року, можливо й раніше, в залежності як і скільки їздиш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

Максимальный балон в место запаски ( в ниши машины) 52 литра...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Максимальный балон в место запаски ( в ниши машины) 52 литра...

в мене в продажі є різні балони в запаску, наприклад 50л(d=600mm, h=225mm) 290злотих, 55л (d=600mm, h=250mm) 335злотих

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

UA76    6

Если перемоножить злотые на гривну по курсу, мы увидим что указанные здесь цены равны тем за которые можно купить такое же железо на OLX (бывший сландо). Плюс то что у продавцов Сландо товар уже в наличии, деньги мы плотим по факту получения на новой почте, никаких предоплат. Alexey_AID в чем тогда ваш приоритет? Ладно бы цена была на четверть дешевле. Хотя четверти разницы маловато чтоб я согласился платить деньги наперед, да ещё и ждать.... - на такие компромисы я пойду разве что при удешевлении на 1/3 как минимум.

Прошу не судить строго что испортил тему продавцу - я отдам приоритет коллегам по марке, которым подскажу совет, нежели промолчу ради одного человека. Или пускай продавец делает более выгодное предложение. Мы клиенты, мы баксовыве доноры, без нас все торги равны нулям, за нас нужно побороться. Давайте знать себе цену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Если перемоножить злотые на гривну по курсу, мы увидим что указанные здесь цены равны тем за которые можно купить такое же железо на OLX (бывший сландо). Плюс то что у продавцов Сландо товар уже в наличии, деньги мы плотим по факту получения на новой почте, никаких предоплат. Alexey_AID в чем тогда ваш приоритет? Ладно бы цена была на четверть дешевле. Хотя четверти разницы маловато чтоб я согласился платить деньги наперед, да ещё и ждать.... - на такие компромисы я пойду разве что при удешевлении на 1/3 как минимум.

Прошу не судить строго что испортил тему продавцу - я отдам приоритет коллегам по марке, которым подскажу совет, нежели промолчу ради одного человека. Или пускай продавец делает более выгодное предложение. Мы клиенты, мы баксовыве доноры, без нас все торги равны нулям, за нас нужно побороться. Давайте знать себе цену.

 Чомусь, коли курс злотого був меньшим, ніхто не писав, що на інших інтернет сторінках є такий продукт, але дорожчий.

Я нікого не примушую купувати тільки в мене. Від того, що приходиться чекати доставку, ніхто ніколи не знижує ціни. Може мені взагалі безкоштовно роздавати установки???

Щодо цін - я пропоную свою ціну, кому підходить купує або торгується і купує, кому ні займається пошуком на інших інтернет сторінках. Вказувати яку ціну ставити мені не може ніхто, а людина яка, можливо, не знає як і за які гроші перевозяться речі з-за кордону, нехай свої здогадки і підказки тримає при собі. Тим, хто реально цікавиться продукцією, я рекомендую купувати злоті в себе в місті, адже це може допомогти зекономити, в нас в місті реально дорожчий злотий ніж в інших містах.

Якщо хтось займається професійним продажем запчастин, той тримає якийсь склад продукції, я лише маю можливість привезти продукцію і не бачу необхідності щось закуповувати наперед і тримати на складі. Не факто, що на сландо всі дешевші установки нові, а в мене нові, привезені напряму з заводу.

Досить багато людей переглядали дану тему, і лише 1 вирішив свої 5-копійок вставити і всіх навчити як продавати і купувати. Я радий що ти в мене нічого не купував і надіюсь, що в мене не буде таких покупців. Зможеш таку продукцію привезти дешевше, привези і продай!!! Але завжди легко говорити ніж щось реально зробити. До речі, наприклад, на одні і тіж колеса в різних інтернет магазинах різні ціни, ти знаходиш саму дешевшу ціну на сайті "Х", а на всіх інших пишеш подібні пости?

Інколи притримуйся поради: "коли проходиш мимо, то проходь мимо".

Надіюсь нікого не образив, а якщо і образив - вибачайте!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

UA76    6

Alexey_AID причин и объяснений можешь перечислять сколько угодно, все они могут быть сколь угодно уважительными, но только результат на выходе вот таков - на Сландо те же самые цены, только никаких предоплат, и никаких ожиданий кроме доставки новой почтой.И пойми, что если я заприметил такой нюанс, то ради тебя одного, конечно же я не стану умалчивать о том что полезно для многих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

По перше, твоя думка тут це останнє що цікавить людей, чи ти думаєш що самий розумний, а всі дурні і не вміють гуглом користуватись? По друге, рекламуй сландо в іншому місці. По третє, тебе ніхто не запрошує у мене купувати, чи ти думаєш що напишеш тут какахі і я тобі товар за безцінь віддам? Я думаю подальша розмова з тобою не має сенсу, тому іди на сландо і там проповідуй...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

Привет) Есть на м43 б18? Ответ в ЛС 

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

посоветуйте на м20б20 комплект из не дорогих и озвучте его цену.

відповів в лс

Мне цену на мини кит на м50б25 тоже пожалуйста, в личку и как происходит оплата?

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

М50б25tu,аналогичные вопросы

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

BIGDOG    2

м50б20 мини кит сколько будет стоить сейчас? И как происходит оплата и доставка?Ответ в лс пожлс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

тот же вопрос,только м50в25

відповів в лс
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

kostyuk2011    1

и мне тоже в личку как происходит оплата.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Alexey_AID    1

и мне тоже в личку как происходит оплата.

відповів в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Vadimltd1    1

интересуют форсунки хана или валтек на м50б20(150лс) 6 шт, цена

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу