Рекомендуемые сообщения

так як машину я ніколи не заводив ,купив після дтп., нарешті вирішив завести. лампочка бензо відповідно горить. залив 5 л - ніфіга ,не зхапускається ,залив ще 10 л -ніфіга. зняв шланг з фільтра паливного ,під машиною, надів трубку і в бутилку. на 23 пред подав + ,насос робить ,а з шлангочки тільки бульки повітря ідуть , в бутилці булькає а бензин не іде, що це може бути,  ?????? з шлангочки якийсь тиск трохи йде ,але повітря. в баку мінімум 15-17 літрів бензо.

що за фівгня ??????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сними кришку с пола багажника и достань бензонасос, роботы 10 мин) может при ударе что то где то отпало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

розібрав ,тобто відкрив бак, а ТАМ !??? від лобового удару , та бочка ,в яку вставляється бензонасос - лежить боком ,зірвало з кріплень. добре ,що не поломало, ніфіга сєбе ,подумав я. з матюками ,на протязі 2 годин ,я попадав в кріплення, залазив рукою у бак (15 л бензо) ,а бензин холодний , якось попав ,закріпив ,насосс закачав бензин в е34,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

розібрав ,тобто відкрив бак, а ТАМ !??? від лобового удару , та бочка ,в яку вставляється бензонасос - лежить боком ,зірвало з кріплень. добре ,що не поломало, ніфіга сєбе ,подумав я. з матюками ,на протязі 2 годин ,я попадав в кріплення, залазив рукою у бак (15 л бензо) ,а бензин холодний , якось попав ,закріпив ,насосс закачав бензин в е34,

видешь я же говорил что проблема в мелоче))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

добра дрібниця ,до речі ,там ту /кастрюлю/ на місце поставити - ціла проблемма ,2 години я мацав,лапав,тикав ті кріплення, всі операції можна проводити-лише однією рукою, з однієї сторони ,справа, кастрюля вставляється в потаї ,а з другої -вона має так би мовити листочки ,-які при вертикальному натисканні мають заскочити. як я не давив -не виходило ,доки не заліз в бак рукою, підклавши під саме кріплення в баку щось на зразок товстої лінійки, щоб воно не відходило до низу при натискані  на кастрюлю, і тільки таким чином вдалося попасти. дуже проблемнно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу