Авторизация  

Рекомендуемые сообщения

так як машину я ніколи не заводив ,купив після дтп., нарешті вирішив завести. лампочка бензо відповідно горить. залив 5 л - ніфіга ,не зхапускається ,залив ще 10 л -ніфіга. зняв шланг з фільтра паливного ,під машиною, надів трубку і в бутилку. на 23 пред подав + ,насос робить ,а з шлангочки тільки бульки повітря ідуть , в бутилці булькає а бензин не іде, що це може бути,  ?????? з шлангочки якийсь тиск трохи йде ,але повітря. в баку мінімум 15-17 літрів бензо.

що за фівгня ??????

Поделиться сообщением

сними кришку с пола багажника и достань бензонасос, роботы 10 мин) может при ударе что то где то отпало

Поделиться сообщением

поняв, подивлюсЯ.

Поделиться сообщением

розібрав ,тобто відкрив бак, а ТАМ !??? від лобового удару , та бочка ,в яку вставляється бензонасос - лежить боком ,зірвало з кріплень. добре ,що не поломало, ніфіга сєбе ,подумав я. з матюками ,на протязі 2 годин ,я попадав в кріплення, залазив рукою у бак (15 л бензо) ,а бензин холодний , якось попав ,закріпив ,насосс закачав бензин в е34,

Поделиться сообщением

розібрав ,тобто відкрив бак, а ТАМ !??? від лобового удару , та бочка ,в яку вставляється бензонасос - лежить боком ,зірвало з кріплень. добре ,що не поломало, ніфіга сєбе ,подумав я. з матюками ,на протязі 2 годин ,я попадав в кріплення, залазив рукою у бак (15 л бензо) ,а бензин холодний , якось попав ,закріпив ,насосс закачав бензин в е34,

видешь я же говорил что проблема в мелоче))))

Поделиться сообщением

добра дрібниця ,до речі ,там ту /кастрюлю/ на місце поставити - ціла проблемма ,2 години я мацав,лапав,тикав ті кріплення, всі операції можна проводити-лише однією рукою, з однієї сторони ,справа, кастрюля вставляється в потаї ,а з другої -вона має так би мовити листочки ,-які при вертикальному натисканні мають заскочити. як я не давив -не виходило ,доки не заліз в бак рукою, підклавши під саме кріплення в баку щось на зразок товстої лінійки, щоб воно не відходило до низу при натискані  на кастрюлю, і тільки таким чином вдалося попасти. дуже проблемнно.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу