Допоможіть з підігрівом сидінь!


Рекомендуемые сообщения

Nimiy    1

Доброго вечора! вибачте що вмішуюсь, але в мене крім великої фішки, мається ще одна на два проводи, а саме один коричневий - інший коричнево-червоний, що це за фішка і куди її підключити? підскажіть будь-ласка. Крім цього стосовно підігріва - кнопка на сидінні горить, але сидуння не підігріваються, можливо хто знає підскажіть.

а сидіння тільки з підігрівом? регулювання механічне чи на електриці? 

якщо сидінння мінялись і до того підігріву небуло то вирішення проблеми описано на початку теми( за умови якщо підігрів сидіннь дійсно працює) скоріше завсе нема ще одного + на підігрів.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

@motors87,

Разъём из проводки сидения или из салонной...?

Смотри описания проверки, выше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

motors87    1

сидіння механіка не замінювалися, підігрів був у комплектації, однак не можу зрозуміти куди йде фішка на два проводи. Я вже і сидіння зняв і нічого не можу знайти. в салоні виходить одна велика фішка до сидіння. 

також хочу додати, що в сидінні до фішки на два проводи коричневий виходить із великої фішки, а кор.-червоний йде до коси проводки в середину сидіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

Вот с этой фишки и начинай прозванивать...

Описания выше...

Завтра гляну эту фишку у себя и отпишусь....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

сидіння механіка не замінювалися, підігрів був у комплектації, однак не можу зрозуміти куди йде фішка на два проводи. Я вже і сидіння зняв і нічого не можу знайти. в салоні виходить одна велика фішка до сидіння. 

також хочу додати, що в сидінні до фішки на два проводи коричневий виходить із великої фішки, а кор.-червоний йде до коси проводки в середину сидіння.

так це в тебе на водійському сидінні?? 

з такою фішкою?

post-2862-0-08509700-1392843025_thumb.jpg

post-2862-0-55928900-1392843036_thumb.jpg

а коричневий з коси берелься.

в мене він нікуди не іде. просто два дроти в резинових заглушках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

motors87    1

Ні, в мене сама фішка чорна і тільки на два проводи, коричневий та корич.-червоний. Можливо, щоб сидіння обігрівалися їх потрібно зєднати? Адже кнопка підігріву світиться, а обігріва не має. Крім цього  дана фішка є і на пас. сидінні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

то фото не самої фішки (на два дроти) так як в мене тієї фішки нема а фішки з якої береться коричнево червоний провід (він на фото підписаний) зєднання проводки яка виходить з сидіння і другий кінець з під ковра салону. 

а підігрів до того взагалі працював??? може просто запобіжник здох???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

motors87    1

всі запобіжники начебто перевірив. працював вдійський, пас був відключений від фішки, а тепер жоден не працює. крім цього в мене трішки інща велика фішка,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

може якісь різні. як варіант запобіжники №5, 16, під капотом і №42, 43 знаходяться під пасажирським диваном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

 

сидіння механіка не замінювалися, підігрів був у комплектації, однак не можу зрозуміти куди йде фішка на два проводи. Я вже і сидіння зняв і нічого не можу знайти. в салоні виходить одна велика фішка до сидіння. 

також хочу додати, що в сидінні до фішки на два проводи коричневий виходить із великої фішки, а кор.-червоний йде до коси проводки в середину сидіння.

так це в тебе на водійському сидінні?? 

з такою фішкою?

ИзображениеDSC00305.JPG

ИзображениеDSC00307.JPG

а коричневий з коси берелься.

в мене він нікуди не іде. просто два дроти в резинових заглушках.

 

это где такие фишки?

5 предит тут не при чем.

на подогрев идет 16й. просто были системы с голубым проводом генератора который включал реле подогрева(пока гена не работает подогрев не пашет)

42 43 тоже не питают подогрев. они на логику моторов идут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

 

 

сидіння механіка не замінювалися, підігрів був у комплектації, однак не можу зрозуміти куди йде фішка на два проводи. Я вже і сидіння зняв і нічого не можу знайти. в салоні виходить одна велика фішка до сидіння. 

також хочу додати, що в сидінні до фішки на два проводи коричневий виходить із великої фішки, а кор.-червоний йде до коси проводки в середину сидіння.

так це в тебе на водійському сидінні?? 

з такою фішкою?

ИзображениеDSC00305.JPG

ИзображениеDSC00307.JPG

а коричневий з коси берелься.

в мене він нікуди не іде. просто два дроти в резинових заглушках.

 

это где такие фишки?

5 предит тут не при чем.

на подогрев идет 16й. просто были системы с голубым проводом генератора который включал реле подогрева(пока гена не работает подогрев не пашет)

42 43 тоже не питают подогрев. они на логику моторов идут

 

переднє водійське, фішка яка зєднює проводку підігріву з крісла і ту що виходить з під ковра салону... а запобіжники брав інформацію з мануалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

може і нерідна... просто виклав фото до питання про два дроти (коричневий і коричнево -червоний) там якраз коричнево -червоний. А нарахунок самої фішки може і нета я власник далеко не перши, можна тільки догадуватись хто і що там переробляв....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

може і нерідна... просто виклав фото до питання про два дроти (коричневий і коричнево -червоний) там якраз коричнево -червоний. А нарахунок самої фішки може і нета я власник далеко не перши, можна тільки догадуватись хто і що там переробляв....

 

У меня цвета другие на замок ремня безопасности, 

но если учесть что коричневый минус то данная фишка должна была питать что либо...

к подогреву она отношение не имеет...(лично моё мнение)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

обычно коричневый и коричневый провод с полоской идут на концевики. нада по проводам смотреть если тонкие то на концевик если толстые то что то питают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nimiy    1

 

може і нерідна... просто виклав фото до питання про два дроти (коричневий і коричнево -червоний) там якраз коричнево -червоний. А нарахунок самої фішки може і нета я власник далеко не перши, можна тільки догадуватись хто і що там переробляв....

 

У меня цвета другие на замок ремня безопасности, 

но если учесть что коричневый минус то данная фишка должна была питать что либо...

к подогреву она отношение не имеет...(лично моё мнение)

 

в мене схема подібна тільки як виявилось фішка інакша і так само є тих два дроти коричниво -червоний з фішки (яка неправильна в мене) і коричневий з коси проводки самої сідушки. Вони ніде не підєднані але підігрів сидінь працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

motors87    1

провода тонкі, сьогодні підключив пас. сидіння, підсвітка на кнопці працює, коли включаєш підігрів - то спочатку вмикається, але через секунд 5 - 10 вимикається, сидіння не обігрівається. Я вже і не знаю, мабуть все ж перегоріли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

провода тонкі, сьогодні підключив пас. сидіння, підсвітка на кнопці працює, коли включаєш підігрів - то спочатку вмикається, але через секунд 5 - 10 вимикається, сидіння не обігрівається. Я вже і не знаю, мабуть все ж перегоріли.

срабатывает защита и отключается.

ли бо напряжение на кнопку приходит просаженное(если рестаил кнопки с логикой)

либо нет на голубом проводе + при включенном зажигании(дорестаил)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

У меня не окозалось питания на голубом проводе и я поступил так, нашёл свободный провод (сиреневый/белый) на него приходит 12в. при включенном зажигании, и у меня всё получилось..!

Кто то скажет, что 'не по феншую' но тем не менее всё заработало...!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

Нормальный выход из ситуации когда проводка салона по годам не совпадает с проводкой сидения.

главное не делать наоборот. когда есть голубой провод с обоих стоирон но на нем нет 12в НЕЛЬЗЯ НА НЕГО КИДАТЬ ОТДЕЛЬНО +12В.

а так это просто обход. Единственное что я бы советовал брать +12 на голубой провод с провода питания самого подогрева,ну того самого что приходит к нам с 16го предика.

там +12 есть при зажигании и мы не рискуем забыть включенный подогрев когда глушим машину и уходим домой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Petrenko    38

нет я на голубой (салонной проводки) не подавал питание, он так и остался "не удел"

 
Отправлено Вчера, 21:32
 

 

нашёл свободный провод (сиреневый/белый) на него приходит 12в. при включенном зажигании, и у меня всё получилось..!

 

в моём случае забыть не получится...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 года спустя...

Допоможіть з підігрівом сидінь bmw e34. Поставив на е30 а тепер хочу підключити,але незнаю куди що треба підключати. Зробив фото пасажирського сидіння з якого виходить така фішка з дротами. Може хтось підскаже на який дріт має йти + і на який - і підсвітка. Буду дуже вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З під пасажирського виходить фішка на 5 дротів, а з під водійського виходить фішка на 3 дрота. Куди що підключати????? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу скинути фото фішок, може хтось розбирається в тих дротах і піскаже куди підключати плюс мінус і підсвітка кнопок.??? Буду вдячний.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

knaight    191

коричневый минус

зелено/красный плюс

серо чёрный подсветка

если сидение дорестаил(кнопки фиксируются в нажатом положении) нужно еще подавать на голубой провод + который появляется при работе генератора ну или же обходить это реле блокировки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу