augustino

Пользователи
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о augustino

 • День рождения 24.02.1985

Информация

 • Имя
  Олексій
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів

Контакты

Посетители профиля

1 314 просмотра профиля

Достижения augustino

Штурман

Штурман (4/12)

1

Репутация

 1. да в принципе никаких, кроме как подкинуть жгут проводки круиза.там всего то разъём активатора, разъём мозгов, подрулевой, и 2 лягушкиЕсли что могу собрать по проводке комплект дооснащения круизомКупив, поставив, працює і радує)))
 2. Також почав заморочуватися круїзом. Поки шукаю комплект за адекватні гроші. Передивився свою машину (518 '95р. проводка лов) ні одного роз'єму не знайшов. Які проблеми будуть при установці?
 3. Більше нічого там нема?Звідки краще взяти + заднього ходу на механіці?
 4. Купил,поставил,радуюсь:-DПо всемени заняло около 2 часов
 5. Поправлю :-).від найдальшого колеса (до головного циліндрика) до найближчого
 6. Думаю можна. Просто не підключаєш провід,який йде на габаритні вогні.
 7. Принимай заказ на блочок. Мне 1 шт. Детали в ПП
 8. Питання вроді прояснилось. На діммері перший пін вільний, другий пін (вихід з діммера) +12 пропадає, третій пін (вхід) +12 є, 4 пін - масса все в нормі. Висновок- глюк діммера. Розібрав, глянув що візуально все в нормі, тестер ніяких проблем не наміряв. Попробую підставити другий. ДЯКУЮ!
 9. Тфу,туплю.поміряю,що на ній робиться
 10. Так тоже подумав.перепаяти його можна щоб не міняти приборку цілу і не прошивати її?
 11. Попробуй домовитись з продавцем про бекап грошей в разі чогось на тиждень
 12. Жень,сірий з червоною полоскою!!!і на ньому напруга вище 11В не піднімається.на решті проводах (і на 1-у піні сіро-чорному проводі) така ж як на акумуляторі
 13. Цілий день їздив сьогодні з тестером підключеним до виключателя. +12 зникає тільки на 5-у піні роз"єму (сірий з червоним дріт). На запобіжнику зловити не вдалось,бо як тільки виходжу з машини підсвітка не глючить. Масу брав з того ж розєму на 6-у піні. Завтра попробую помірятись на запобіжнику. Є якісь варіанти з написаного?
 14. З моменту останнього повідомлення картина тільки погіршилась. Літом, коли не включав пічки, глюків не було. Похолодало, включив пічку і почалось. Тепер вся підсвітка гасне з включенням світла в салоні (примусово), включенням двірників, омивайки скла, протитуманок, сигналу. При включені поворотів підсвітка може моргати в такт з ними, а може і погаснути. Знімав приборку, на платі дефектів пайки під лупу не виявив. Маса на всіх дротах має опір до 2 Ом. Знімав коректор фар, ніякого ефекту не дало, крім того що фари світили під бампер,бо коректор максимально опустив світло фар. :help: Жека, виручай, бо заграли мене ці новорічні гірлянди в машині замість підсвітки. :angry: :help: :help: :help: